Skip to main content
Grow Up Sp. Zo.o Sp. K | Warszawa, Poland
 

This website uses cookies to offer you a better browsing experience.
You can learn more by clicking here.

Różnica, jaką daje Sandler

Sprawdzona metodologia dostarczana przez doświadczonych ekspertów biznesowych = SUKCES

Zobacz, w jaki sposób to, co nas odróżnia, może pozwolić na dokonanie prawdziwych zmian w Tobie lub w Twojej organizacji.

 

 • Nasi trenerzy

  Trenerzy firmy Sandler osiągnęli liczne sukcesy jako sprzedawcy i menedżerowie, a teraz wykorzystują metodologię sprzedaży firmy Sandler w swojej misji — szkoleniu i doradzaniu innym na ich drodze do sukcesu. Inne firmy zatrudniają trenerów, którzy nie zawsze mają praktyczne doświadczenie w sprzedaży lub zarządzaniu.

 • Nasza metodologia

  Metodologia sprzedaży firmy Sandler promuje postawę lidera zamiast tylko kłaść nacisk na technikę. Szkolenia utrwalające pomagają rozwijać nowe, motywujące zachowania, postawy i umiejętności sprzedażowe, kreśląc unikalny plan osiągania trwałego sukcesu.

 • Nasza globalna sieć

  Ponad 250 lokalnych centrów szkoleniowych w dużych miastach USA i ponad 27 państwach oraz materiały przetłumaczone na 20 języków — wszystko to pozwala nam obsługiwać naszych klientów niemal w każdym miejscu na świecie, niezależnie od wielkości ich firmy — od małych, przez średnie, aż po duże organizacje.

Podczas pracy z firmą Sandler zobaczysz, że elementy, które zawsze nas odróżniały, to dokładnie te czynniki, które tworzą trwały sukces. Są to m.in.:

 • Sprawdzone programy sprzedaży, programy korporacyjne i programy zarządzania

  Nasze wysoce innowacyjne programy są opracowywane przez specjalistów firmy Sandler, testowane i sprawdzane w praktyce od ponad 40 lat.

 • Uznanie wyższości długoterminowego sukcesu nad krótkotrwałymi działaniami

  Nasze unikalne podejście kładzie nacisk na ciągłe powtarzanie — nazywamy to „szkoleniami utrwalającymi”. Szkolenia te pomagają nam przyspieszyć Twoją ścieżkę nauczania, a następnie mnożyć sukcesy wraz z upływem czasu, gdy nasza filozofia stanie się częścią DNA Twojej firmy.

 • Prostota

  Podejście firmy Sandler jest proste i łatwe do zastosowania w codziennej działalności Twojego zespołu. Stanowi to ostry kontrast z wieloma niepotrzebnie skomplikowanymi metodami, obejmującymi procesy, których ludzie nie chcą stosować, oraz filozofie, których menedżerowie nie są w stanie utrwalić.

 • Unikalny sposób prowadzenia szkoleń

  Jeszcze przez długi czas po pojawieniu się emocji związanych z naszym pierwszym seminarium szkoleniowym będziemy utrwalać to, czego nauczył się Twój zespół. W tym celu będziemy przeprowadzać bieżące warsztaty szkoleniowe i indywidualne sesje coachingowe oraz korzystać z interaktywnych narzędzi internetowych. Jesteśmy jedyną organizacją, która oferuje tego rodzaju bieżące utrwalanie wiedzy i umiejętności.

 • Globalny zasięg, wielojęzyczność i wielokulturowość

  Dzięki 250 lokalnym centrom szkoleniowym w dużych miastach USA i ponad 27 państwach, a także materiałom przetłumaczonym na 20 języków mamy unikalną możliwość wspierania naszych klientów w skali globalnej.

 • Doświadczeni, pełnoetatowi trenerzy

  Wiele organizacji szkoleniowych zatrudnia do prowadzenia szkoleń podwykonawców. My natomiast znajdujemy światowej klasy sprzedawców i menedżerów z realnym doświadczeniem, a następnie zmieniamy ich w prawdziwie wiarygodnych trenerów.

 • Możliwość dostosowania programów

  Możemy dostosowywać nasze programy tak, aby odpowiadały wymaganiom unikalnych celów i wyzwań Twojej firmy.

Najlepsza droga do opanowania tajników sprzedaży

Certyfikaty Sandler, kontynuujące nasze zaangażowanie w skuteczne, naukowe i metodyczne szkolenia sprzedażowe, dają wymierne rezultaty na każdym etapie procesu szkolenia — wraz z awansem uczestników od osób kompetentnych do biegłych.

Poznaj niektóre z najbardziej wydajnych programów i sprawdź, czy pasują do Twoich potrzeb.

Sprawdź nasze rozwiązania